Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ясенева дошка для подачі страв виготовлена із спеціально відібраних шматків дерева ідеальних для обробки різних продуктів. По колу дошки зроблено вибірку для води. Твердість матеріалу забезпечує витривалість та довговічність дошки. Текстура дерева та ідеальне шліфування надає естетичність та високу оцінку виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Ручка | Є |
| Товщина | 20.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Колір | Натуральний |
| Якість | Висока |
| Матеріал дерева | Ясен |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Да |
- Ціна: 370 ₴









